Filtrované položky podle data: pondělí, 21 říjen 2013

Jak se dělá čokotisk - tisk na čokoládu

Návod -Jak se dělá čokotisk - tisk na čokoládu. Jedná se o unikátní americkou technologii na CMYK ový potisk přímo na čokoládu daných tvarů. Na tuto technologii vlastníme exluzivitu pro střední evropu a jsme jediní v ČR kdo tuto technologii vlastní. Daný potisk lze realizovat po jednom kusu a tím pro Vás vyrobíme exluzivní nikým nenapodobitelný originál. Výroba trvá od dodání fotografie po předání daného zboží cca 2 hodiny.

Číst dál...

Jak se dělá lízátko

Návod -Jsou jediní v České republice, kteří vyrábí roksové cukrovinky a jedni z 8 na světě. V této sekci si najdete rozmanitost jejich výroby, ať už jde o barevnost ( např.proužkování ) bonbonů, které díky technologii výroby roksových cukrovinek lze dokázat, tak i nepřeberné množství lízátek s obrázky ve hmotě, které jsou ruční prací jejich, jak říkají zlatníků z cukrovou hmotou.
Pokud jste nikdy neviděli jak se vyrábí lízátko se znakem ve hmotě, na této stránce je přiřazeno video, kde si tuto náročnou ruční práci můžete v celém rozsahu podrobně prohlédnout níže.

Číst dál...

Návod na tvorbu jednoduché budovy v ZModeler2

Ve videu jsou dva postupy. Druhý navazuje na první pouze s tou vyjimkou, že ve druhém postupu je střecha. Garáž může být i "zavřená" záleží pouze na fantazii autora.
Při tomto potupu je důležitá funkce extrude, pomocí které se dá "vytáhnout" objekt.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Houseboats.cz - návrh, výroba a prodej hausbótů

 

H 001

 

Více na www.houseboats.cz

NOVINKY

Zaregistrujte se zdarma k odběru novinek:

Vyhledávání

  1. Štítky
  2. Novinky

Chyba: Pro zobrazení není dostupný žádný článek.

Přihlásit nebo Registrovat